Cristiano Ronaldo jest nadal optymistyczny i pewny siebie

Rated: , 0 Comments
Total hits: 31
Posted on: 11/17/17

W tym sezonie był bardzo trudny sezon dla Cristiano Ronaldo, 32 lat, choć strzelił 6 goli w grupie Ligi Mistrzów, ale w górnej partii, Real Madryt był na drodze 1: 3 minus Tottenham Hotspur. Na arenie La Ligi Cristiano Ronaldo strzelił tylko 1 gola w 7 meczach. Więcej niech się martwi fan, Cristiano Ronaldo na boisku, niezliczoną ilość razy strzeliła w piłce nożnej, Cristiano Ronaldo pokazał drażliwy nastrój, więc wiele osób ma pytanie: Cristiano Ronaldo wciąż jest maszyną bramkową? Jest to szczególnie ważne w przypadku małych fanów noszących Koszulki piłkarskie dla dzieci dzieciom.

Dzisiaj jednak Cristiano Ronaldo w wyrokach mediów społecznościowych, być może trochę pociechy dla swoich fanów. „To moje życie, uśmiech i pozytywne. I z obrazem obiektywem z uśmiechem. Istnieje wielu fanów, a jak już się Tanie Koszulka Ronaldo dla dzieci fani widzieli zdjęcia Każdy wyrażona za jego uznanie i afirmacji. to zdjęcie zostało zrobione na bazie szkoleniowej Realu Madryt, który był także pierwszy trening Realu Madryt po Las Palmas w górnej konkursie Liga.

La Liga League rozegrała 11 rund, chociaż Cristiano Ronaldo był nieobecny w poprzednich czterech meczach, ale Cristiano Ronaldo był graczem, który zdobył najwięcej punktów w prawdziwym Madrycie. Jednak w tym sezonie Cristiano Ronaldo pech, bramka i bramkarz wielokrotnie blokowali strzał futbolowy Cristiano Ronaldo. W meczu z Las Palmas, w końcowych momentach meczu, Cristiano Ronaldo przegapił doskonałą okazję do zdobycia bramki, a jego twarz ujawniła nawet przebłysk desperacji. Ale Cristiano Ronaldo ma nadzieję pokazać powrót króla, Cristiano Ronaldo również do wszystkich kolegów, aby zapewnić, że będzie starał się wygrać w tym sezonie La Liga Złotego Buta! Oczywiście nasza strona internetowa zaktualizuje również najnowszą dynamikę meczu piłki nożnej. Fani piłki nożnej wciąż szukają Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem fanów, możesz również kliknąć link uzyskać najnowszy przewodnik zakupu koszulki.

Cristiano-Ronaldo-jest-nadal-optymistyczny-i-pewny-siebie>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?