Czy będzie cud Atletico Madrid?

Rated: , 0 Comments
Total hits: 27
Posted on: 11/03/17

W wczorajszych Mistrzostwach Konkurencji ligowej, Atletico Madryt w domu 1-1 był Qarabag zmuszony płaski, nosząc Tanie Koszulki piłkarskie fani czują się bardzo żal. Atletico Madryt w grupie czterech rund gry nadal nie wygra. Obecnie promocja Atletico Madrid jest bardzo niekorzystna. W przypadku pozostałych dwóch meczów, nawet w finale Roma i Chelsea, ale dopóki obie drużyny pomyślnie pokonają Qarabag, Atletico Madryt nadal będzie wyeliminowany.

Dwa zarządzenia o zakazie wprowadzania pomocy znacznie osłabiły ogólną siłę Atletico Madrid. W tym samym czasie, sprawia również, że Kupić Koszulka Atletico Madrid fanów jest trudne do zwiększenia, nawet w okresie koszuli piłkarskiej zniżki jest również prawdziwe. Nowy sezon rozpocznie się dwa miesiące, a Atletico Madryt wykazuje oznaki upadku. Atletico Madryt ma teraz problemy z ligą lub w lidze ligowej. Największym problemem Atletico Madryt jest słabość frontu. W lidze Atletico Madryt zdobył zaledwie 15 goli w 10 rundach gry, a dopiero w siódmym miejscu w La Liga. Atletico Madryt zdobył 2 bramki w 4 rundach. Antoine Griezmann, który nie chciał się zatrzymać w Atletico Madrid latem tego roku, strzelił 3 bramki w tym sezonie. Cele Correi i Kevin Gameiro nie mogą zasadniczo zmienić sytuacji. Fernando Jose Torres Sanz nie strzelił w tym sezonie. Diego Costa i Bitolo będą zimą, uzyskają kwalifikacje, ale ci pierwsi siedzą przez sześciu miesięcy w ośrodku kontrolera piłki, ostatniego w Las Palmas długoterminowego leczenia ...

Atletico Madryt jest jedynym zespołem w LA Liga, który nie otworzył drzwi do zwycięstwa, co można powiedzieć, że przeciąga tylne łapy ligi La Liga. Ostatnie dwa rundy gry, Atletico Madryt przeciwnicy nie są słabe, nawet jeśli Atletico Madryt w ostatnich dwóch wygranych, może również uzyskać tylko 9 punktów, w zasadzie jest wyeliminowany. Mamy też nadzieję, że w końcu będzie cud. Nasza strona internetowa będzie również aktualizować najnowsze raporty, a także Tanie Koszulki piłkarskie sklep mogą być online dla fanów do świadczenia usług. Kliknij link, aby wyświetlić szczegóły.

 

Czy-bedzie-cud-Atletico-Madrid
99 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?