Dzięki Neymarowi Paryż Saint-Germain przyniósł zyski

Rated: , 0 Comments
Total hits: 44
Posted on: 09/05/17

Ostatnio francuskie media powiedziały, ponieważ Neymar dołączył do PSG, Augusta "Canal +" liczby abonentów w porównaniu do ubiegłego roku, rok do roku wzrost o 20%. W dniu debiutu w Neymarze 1,25 mln osób zapisało się na konkurs "Paris Saint-germain" vs "En Avant de Guingamp", a 1 milion osób zdecydowało się obejrzeć grę w formie płatności. Koszt zapłaty za obejrzenie konkursu jest zaskakująco wysoki, przełamując rekord "Paris Saint-Germain" w zeszłym sezonie vs "OGC nice". Wśród widowni znajdują się również Tanie Koszulki piłkarskie. Są też wyznawcy Neymaru.

Choć media nie ujawniły ostatecznego dochodu w meczu piłki nożnej, ale nie jest trudno zauważyć, że dzięki przystąpieniu Neymaru dochody z transmisji telewizyjnych w ramach francuskiej piłkarskiej zostaną znacznie wzmożone w tym sezonie. To również sprawia, że ​​liczba dzieci, które lubią nosić Koszulki piłkarskie dla dzieci Neymar nadal rośnie. Wpływ Neymara rozprzestrzenia się szybko na kulki dla dzieci. Zgodnie z umową, Paryż Saint-Germain pod koniec sezonu otrzyma znaczne zwiększenie zysków. Warto wspomnieć, że w ostatnich latach Paryż Saint-Germain w wideo przekazuje zyski do dochodów rośnie stopniowo. osiągnęła 45,5 mln euro przed końcem drugiego sezonu. Niektórzy przewidują zmiany spowodowane efektem Neymar. Po zakończeniu sezonu udział w zyskach paryskiego Saint-Germain, który wygrał 100 milionów euro, był prawie przewidywalny i był zgodny z tym samym poziomem zysku, co najważniejsze ligi mistrzów w Premiership i La Liga .

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyne źródło dochodu Neymar przyniósł Paryżowi Saint-Germain. Wcześniej były relacje, w Neymar dołączył do zespołu PSG pierwszego dnia, nawet jeśli Paris Saint-Germain podniesie cenę koszuli w wysokości 15 euro, nie przestanie kupować entuzjazmu. Sprzedaż koszulki Neymara wyniosła 1 milion euro w tym dniu, stając się najczęściej sprzedawaną koszulką kiedykolwiek stworzoną przez paryski klub Saint-Germain. Czy Kup tanie koszulki piłkarskie jest życzeniem każdego wentylatora. W tym celu nasza strona internetowa zapewnia bezpieczne, wygodne, szybkie usługi doręczeń, aby zaspokoić potrzeby ogromnej liczby fanów. Możesz również dostosować własne koszulki i mieć możliwość uzyskania najniższej ceny za swój produkt. Ale w porównaniu do przychodów z transmisji wideo, sprzedaż odzieży piłkarskiej jest trochę nieznaczna. Dzisiejszy Neymar można uznać za najbardziej wpływowego gracza w historii paryskiej drużyny Saint-Germain. Można powiedzieć, że włączenie Neymara sprawia, że ​​Paryż Saint-Germain w siłę zespołu został awansowany, ale także pozwolić temu zespołowi na wielkie imię. Paryż Saint-Germain może również uzyskać taki lukratywny zwrot z atletami, że Paryż Saint-Germain zarabia dużo pieniędzy.

 

Dzieki-Neymarowi-Paryz-Saint-Germain-przyniosl-zyski

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?