Konflikt w Manchester Derby dotyczył Zlatan Ibrahimović

Rated: , 0 Comments
Total hits: 28
Posted on: 12/18/17

W 16. rundzie Premier League Manchesteru Manchester United przegrywał 1: 2 z Manchesterem City. Po sukcesie Manchester City w szatni, aby świętować, w tym ironiczne słowa Zlatan Ibrahimović, które wywołały silne oburzenie graczy Manchesteru United, doprowadziło ostatecznie do obu stron w szatni wybuchł ostry konflikt. Do tej pory negatywny wpływ tego incydentu trwa. Zwłaszcza dla małych fanów noszących Koszulki piłkarskie dla dzieci , zrobili złą demonstrację.

Według doniesień medialnych, po derbach Manchesteru, obie strony w starciu między zawodnikami są po stronie Manchesteru City ośmieszeniem napastnika Manchesteru United, Zlatan Ibrahimović. Na stadionie Old Trafford Manchester City pokonał Manchester United z wynikiem 2: 1, a gracze z Manchesteru City szybko weszli do szatni po meczu. Inni gracze i personel również weszli do bramki gracza. Twierdzono, że w tym czasie w Manchesterze byli ludzie, którzy szydzili z Zlatan Ibrahimović, To także obraza dla zwolenników dzieci z Tanie Koszulka Zlatan dla dzieci . który irytował zawodników i personel Manchesteru United, co najmniej 20 osób biorących udział w konflikcie.

Manchester derby, Manchester United w przypadku zacofania, Zlatan Ibrahimović jako substytut debiutu, ale front centrum Fulcrum Filar formacji nie jest Zlatan Ibrahimović nawyki taktyczne gry. W 20 minut Zlatan Ibrahimović nie zdołał stworzyć cudów, a on mógł oglądać tylko rywali świętujących po meczu. Plus niedokończony feud, który sprawił, że Szwed Zlatan Ibrahimović był wściekły. Chcesz walczyć, ale straciłeś wartość osoby, bezradny Zlatan Ibrahimović ostatecznie zdecydował się użyć ust do kontrataku. Raporty o dalszych zdarzeniach dotyczących incydentu można kliknąć na link, aby śledzić naszą stronę internetową. Kup online Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem jako prezent na Boże Narodzenie to dobry pomysł. Obsługa globalnej, szybkiej dostawy.

Konflikt-w-Manchester-Derby-dotyczyl-Zlatan-Ibrahimovic>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?