19-letni Kylian Mbappé wykorzystał najlepsze wyniki do świętowania urodzin

Rated: , 0 Comments
Total hits: 2
Posted on: 12/25/17

W ostatniej lidze Ligue 1, Paris Saint-Germain w domu z Caen, iw końcu pokonał przeciwnika 3-1. Wsparcie Koszulki piłkarskie dla dzieci zespołu kibicują na scenie. Lokalna data zbiega się z 19 urodzinami Kyliana Mbappé. Kylian Mbappé wniósł duży wkład w zwycięstwo zespołu dzięki 1 asystom i 1 strzałom piłkarskim. Nastrój Kylian Mbappé jest bardzo dobry, wykorzystuje fryzurę srebrnego krótkiego włosy, aby powitać jego urodziny.

Gra, występ Kylian Mbappé jest dość aktywny w pierwszej połowie, Kylian Mbappé w piłkę do Cavani, pomóż mu otworzyć rekord dla zespołu. Diligentna pomoc Kyliana Mbappé to za mało, w drugiej połowie Kylian Mbappé otrzymał Loserso Pass, był po przeciwnej stronie boiska, w środku pola, zwykł pchać piłkę w bramce, pomagał zespół do 2-0 prowadzić. To jest Kylian mbappé najlepszy sposób na świętowanie swoich urodzin Jednocześnie jest to wynik, który większość zwolenników fanów noszących Tanie Koszulka Mbappe dla dzieci chce zobaczyć. Kylian Mbappé stał się także Ligue 1 w ciągu ostatnich 10 lat, w dniu urodzin, może z powodzeniem ukończyć 1 asystę i 1 strzał zdobył pierwszego gracza, w tej grze, Kylian Mbappé również stał się najlepszym graczem.

Statystyki pokazują, że Kylian Mbappé w sezonie reprezentujący Paris Saint-Germain grał w 22 meczach, strzelił 12 bramek, asystował 11 razy, zrobił zadowalające dane. Dla młodego mężczyzny, który ma nieco ponad 19 lat, takie transkrypcje są tak olśniewające, że Kylian mbappé jest niewątpliwie najlepszym graczem U20 w piłce nożnej. Oczywiście rodzice, którzy chcą kupić Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem jako prezenty świąteczne, mogą również kliknąć link, aby umieścić zamówienie online. Obsługa globalnej dostawy ekspresowej. Zapewniamy tylko najlepszą usługę podarunkową na Boże Narodzenie. Wierzę, że sprawi, że będziesz zadowolony.19-letni-Kylian-Mbappe-wykorzystal-najlepsze-wyniki-do-swietowania-urodzin