Lionel Messi mówi, że nie może trenować po przejściu na emeryturę

Rated: , 0 Comments
Total hits: 30
Posted on: 01/04/18

Ostatnio główny gracz Barcelona Lionel Messi otrzymał wywiad z mediami. W wywiadzie Lionel Messi po raz kolejny zademonstrował swoją skromną skromność, starając się nie powstrzymać strony. W tym wywiadzie Lionel Messi mówił głównie o trzech tematach, w tym o osobistych cechach technicznych, rozwiązaniach emerytalnych i życiu rodzinnym poza areną. Gracz Barcelony Core Lionel Messi powiedział, że jest dążeniem do perfekcji, obecny poziom nie jest zadowalający, w szczególności, karami karnymi, ich własna technika karania nie jest idealna, ponieważ musi ciężko pracować, aby dalej. Koszulki piłkarskie dla dzieci fani doceniają jego postawę.

Mówiąc o aranżacji Lionela Messiego po przejściu na emeryturę, Lionel Messi powiedział po raz pierwszy, że jego kariera jest nadal bardzo długa, jest za wcześnie, aby o tym mówić. Oczywiście ta odpowiedź nie jest wystarczająco jasna dla zwolenników Tanie Koszulka Messi dla dzieci . Reporter zmienił sposób przesłuchiwania, w przyszłości Lionel Messi będzie jak wielu świetnych graczy, np. Zaangażowanych w karierę coachingową? takich jak Maradona, Zinedine Zidane, Josep Josep I Sala i tak dalej. Lionel Messi potrząsnął głową, mówiąc, że nie będzie trenerem, trener nie jest odpowiedni dla siebie. Ale Lionel Messi uśmiechnął się i powiedział: "Zanim przejdzie na emeryturę, jest jeszcze dużo czasu i być może zmieni zdanie".

Dla gwiazd takich jak Lionel Messi styl życia poza boiskiem piłkarskim jest również bardzo interesujący dla fanów. W przeciwieństwie do innych gwiazd, które często pojawiają się w branży rozrywkowej, życie poza Lionel Messi rzadko pojawia się w prasie. Prywatne życie Lionela Messiego można podsumować jednym słowem: dom. Główni gracze Barcelony z wielkim zainteresowaniem rozmawiali o jego życiu rodzinnym. Największym marzeniem Lionela Messiego jest chodzenie z rodziną bez przeszkadzania. Lionel Messi mówi, że dobrze być ojcem. Istnieje wiele interesujących wiadomości na temat gwiazd futbolu można zobaczyć na naszej stronie internetowej. W tym samym czasie, fani, którzy chcą kupić Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem , mogą również kliknąć link, aby złożyć zamówienie online. Wierzymy, że sprawi, że będziesz zadowolony.

Lionel-Messi-mowi-ze-nie-moze-trenowac-po-przejsciu-na-emeryture

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?