Liverpool był słabszy w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów

Rated: , 0 Comments
Total hits: 34
Posted on: 09/18/17

Wystąpienie Liverpoolu na Lidze Mistrzów Arena oburzało zespół Premiership. Wczoraj byli oni wyrównani do domu w 2-2 przez Sevilla. Liverpool stał się także liderem pierwszej rundy zespołu, jedynym zespołem w Premier League, który nie wygrał meczu. Są legendarne gwiazdy Liverpoolu, którzy myślą, że drużyna Liverpoolu nie będzie w stanie osiągnąć niczego. To może rozczarować fanów Tanie Koszulki piłkarskie.

"Możemy zdobyć 3 punkty, stworzyliśmy więcej okazji i niestety nie udało się wygrać". Kapitan Liverpoolu, Henderson, powiedział po meczu. Liverpool pokonał Sevilla we wszystkich wskaźnikach. Była gwiazda Coutinho również zagrała w drugiej połowie jako substytut, ale drużyna Liverpoolu Klopp nie wygrała. Podczas otwarcia 5 minut środkowy obrońca Liverpoolu, Lovren w akcji ratowniczej, ponieważ nie dotknął piłki, spowodował katastrofę. Wtedy Liverpool zdobył dwa bramki. Jednak przed końcem gry gracz Correa wyrównał wynik. Jeśli mecz miał być liczony, Liverpool stracił 10 goli w 5 meczach w tym sezonie. Poza linią obrony, oprócz Moreno gra się normalnie, pozostali trzej gracze mają niski poziom błędu. Szczególnie Matip i Lovren, wielokrotnie po stronie defensywnej, nie potrafili bronić swoich graczy. Są to rezultaty, które zwolennicy Koszulki piłkarskie dla dzieci Liverpool nie chcą zobaczyć. Ale wspierali zespół i mieli nadzieję na lepsze wyniki.

Właśnie dołączył do Liverpoolu wkrótce Chamberlain ponownie na dużą listę piłkarskich, ale nie dostał pierwszej szansy zagrać. Do pierwszego 89 minut gry Klopp przypomniał sobie, że Chamberlain siedzi na ławce. Ale niestety, czas już się skończył, Chamberlain tylko za kilka minut nie miał zbyt dużego kontaktu z piłką nożną, nie może stanowić zagrożenia dla przeciwników. W końcu Liverpool z przeciwnikiem z 2-2 z punktacji, aby uścisnąć dłonie. To żenujące, że Liverpool też stał się najlepszym pięcioma zespołami w Premier League, jedynym zespołem w mistrzostwach Ligowej pierwszej rundy nie udało się wygrać. Niemniej jednak, Liverpool nadal jest bardzo silny, ale niedawno zagrał. Istnieje wiele fanów chętnych do zakupu Koszulki piłkarskie 17/18 w celu wsparcia zespołu. Kliknij na link aby wejść na naszą stronę internetową i otrzymasz to, czego chcesz.

Liverpool-byl-slabszy-w-pierwszej-rundzie-Ligi-Mistrzow>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?