Liverpool pokonał przeciwnika w 14. meczu Premier League

Rated: , 0 Comments
Total hits: 17
Posted on: 12/01/17

14. runda Premier League dobiegła końca, Liverpool pokonał Stoke City. W pierwszej połowie, Sadio Mane dla Liverpoolu strzelił gola, Noszenie Koszulki piłkarskie dla dzieci fanów kibicuje drużynie. wtedy strzał Sadio Mane trafił w słup, Liverpool Harvest 1 punkty, tymczasowy trop. W drugiej połowie Mohamed Salah pomógł Liverpoolowi zdobyć dwa kolejne gole i zakończył mecz, Liverpool pokonał Stoke City z wynikiem 3: 0.

W tej grze, Sadio Mane powraca do pierwszego składu Liverpoolu, wydajność jest bardzo aktywna. On nie tylko dla Liverpoolu strzelił pierwszego gola, ale także asystuje Mohamedowi Salahowi, godnie z głównymi graczami Liverpoolu. Mohamed Salah, który zagrał za mniej niż pół godziny, strzelił dwie bramki dla Liverpoolu i zablokował grę. W tym sezonie Mohamed Salah strzelił 12 bramek w Premier League, prowadząc listę napastników. Wierzcie Tanie Koszulka Liverpool dla dzieci kolekcjonerzy kupią koszulkę piłkarską.

Obie drużyny walczyły 138 razy w historii, a Liverpool 72 wygrał 35 płaskich 31 negatywnych. Wśród nich w Premier League, Liverpool 62 wygrywa 32 płaskie 30 negatywne. W przeszłości 8 razy w walce Premier League, Liverpool Win 7 wygrywa 1 negatywny, jedyną porażką jest historyczne fiasko. W maju 2015 r. Pożegnalna bitwa Gerrarda została pokonana w odległości 1-6. W następnych 4 meczach Liverpool wygrał. Ten gość z pola Stoke City, Liverpool w meczu z Stoke City, strzelił 3 gole, dwa razy z rzędu do remisu. Po tej rundzie Liverpool zebrał 26 punktów, w tabeli punktów Premier League, awansował na 5 miejsce. Kliknij na link, aby zobaczyć więcej ekscytujących informacji piłkarskich, a nasza strona internetowa również do zakupu online Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem fanów zapewniają towary wysokiej jakości i usługi ekspresowej dostawy, uwierz, że będziesz zadowolony.