Ostatnie wiadomości z reprezentacji Portugalii

Rated: , 0 Comments
Total hits: 39
Posted on: 08/21/17

Portugalski pomocnik William Carvalho zgodził się wstąpić do West Ham w Barclays Premier League, ale transfer oczekuje na ostateczną zgodę od swojego właściciela, sportu, donoszą media w Portugalii. Media poinformowały, że West Ham United, aby z powodzeniem podpisać Carvalho, może zapłacić rekordową kwotę 35 milionów euro. Teraz 25-letni debiut Carvalho w obozie treningowym młodzieży sportowej, reprezentował reprezentację Portugalii w 37 meczach, a jako główny pomocnik, który pomógł reprezentacji Portugalii zdobył mistrzostwo 2016 i 2017 Confederations Cup trzecie miejsce. Warto wspomnieć, że Carvalho nie pojawił się w składzie drużyny w drugiej rundzie meczu z Portugalią Premier League, która zakończyła się 11. rokiem. Niemniej jednak ma dosyć kibiców! Jeśli nadal jesteś zainteresowany nim, na naszej stronie internetowej można znaleźć Tanie Koszulki piłkarskie.

Innym jest napastnik Lille'a Éder, który został ścigany przez 5 klubów, a Lille wygrał z Éder 6 milionów euro. Éder, 29-letni piłkarz z Portugalii, zdobył kluczowy cel w zeszłorocznym finale Pucharu Europy, pomagając drużynie Portugalii w dotarciu do europejskiej piłki nożnej. Aby upamiętnić wspaniałą chwilę zespołu, warto kupić Portugalska koszulka piłkarska. Jego kariera klubowa nie poszła dobrze. Rozumie się, że nie jest on w planie kierownika Lille Bielsa. W chwili obecnej 5 klubów interesuje się Éder, którzy mają nadzieję wynająć portugalskich piłkarzy narodowych. Poinformowano, że Lille za Éder licytuje za 6 milionów euro.

Ponadto urzędnicy Benficy ogłosili, że zespół podpisał umowę z portugalskim obrońcą Almeida. Umowa Almeida z Benficą, która wygasa w 2019 r., Podpisała nową umowę, która wygaśnie w 2021 r., Po wyrażeniu zgody na odnowienie. Portugalski piłkarz zadebiutował w Portugalii 11 stycznia 2009 roku, po czym dołączył do klubu Benfica latem 2011 roku. Może też zagrać w prawy obrońca, lewym skrzydle i pomocnik Almeidy Dla reprezentacji Portugalii w 8 meczach, brał również udział w Mistrzostwach Świata w Brazylii w Brazylii. Szukając powiązanego towaru z piłką nożną, możesz kliknąć link Odwiedź nasz serwis piłkarski piłkarskich, aby uzyskać więcej informacji.

 

Ostatnie-wiadomosci-z-reprezentacji-Portugalii
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?