Paulo Dybala wysłał koszulkę do rannego małego chłopca

Rated: , 0 Comments
Total hits: 57
Posted on: 06/19/17

W ostatniej rundzie finału w Lidze Mistrzów w czerwcu 3 czerwca w Turynu miało miejsce poważny konflikt, raniąc ponad 1500 osób. 7-letni chłopiec z Azji Liu Jiaqiang, który wreszcie odzyskał przytomność po dwóch dniach w śpiączce, także przypadkowo otrzymał prezent od napastnika Juventus, Paulo Dybali. W naszym sklepie jest wiele towarów, które mogą być wykorzystane jako prezent, takich jak Tanie Koszulki piłkarskie i tak na niektóre towary, jakość jest bardzo dobra, ale również korzystać z bezpłatnych usług doręczenia.

Tej nocy Azjatycki Chłopiec i jego siostra razem z Piazza San Carlo oglądają finałową transmisję w Champions League UEFA, ale plotki o atakach terrorystycznych wywołały zamieszanie tłumu, niestety spowodowały tragedię pieczęci. Mały chłopiec, który był w zamieszaniu, był nieprzytomny po jego kontuzji, a po dwóch dniach wreszcie odzyskał przytomność. Według doniesień mediów, teraz sytuacja chłopca jest o wiele lepsza, a także otrzymał od napastnika Juventus napiwku Paulo Dybali i ciepłe pozdrowienia. Jako fani, szukający Tanie Strój piłkarski Dybala mogą przyjść do naszego sklepu internetowego, aby kupić, kredyt jest dobry i jest wiele rabatów czekających na Twój wybór.

Paulo Dybala, który obecnie trenuje w drużynie narodowej, wysłał koszulkę piłkarską do chłopca przez przedstawiciela Juventusu, który również zadzwonił z chłopcem. Mały chłopiec zapytał Paulo Dybala przez telefon: "Kiedy możesz mnie spotkać?" Możesz mi dać radę, pozwól mi stać się tak silny, jak ty. "Paulo Dybala w odpowiedzi na Twitter:" Wspierasz nas, ja też cię wspieram. Cieszę się, że jesteś o wiele lepszy i dobrze mi to porozmawiać przez telefon. "Jest powiedziane, że dziecko wkrótce zostanie wypisane." Chcę chłopca szybkiego odzysku! Kliknij tutaj, aby kupić Tanie Strój piłkarski Dybala, która natychmiast przekształci się w swoich fanów. To jest warte swojej ceny.

 

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?