Pokazano nowe zestawy sportowe Bilbao 2017/18

Rated: , 0 Comments
Total hits: 30
Posted on: 07/17/17

Ostatnio La Liga Athletic Bilbao Football club i sponsor wspólnie wydali zespół sezon 2017/18 sezonu domowego, daleko i trzeciego zestawu. Po tym, jak klub ogłosił w maju nowy sponsor zespołu, kibice czekali na nową koszulkę, aby w końcu nadeszła! Chcesz otrzymać Tanie Koszulki piłkarskie od razu? Kliknij myszką, aby wejść do naszego sklepu internetowego.

Nowy dom i koszulka piłkarska klubu, z tematem "Unikalny na świecie", prezentuje klasyczny obraz klubu baskijskiego. Domowa koszulka piłkarska nadal jest tradycyjnym czerwonym i białym paskiem, połączona z czarnymi szortami. Białe klapki sprawiają, że koszulka piłkarska wygląda bardziej stylowo. Wsteczny obszar koszulki piłkarskiej w domu jest zarezerwowany dla grafików gracza, po raz pierwszy od lat 80., gdy nazwa i numer gracza nowego piłkarza są drukowane w kolorze czarnym. Szczegóły dotyczące koszulki piłkarskiej pojawiły się w ciągu ostatnich kilku sezonów, czyli kołnierza koszulki piłkarskiej na grzbiecie wydrukują transparent Baskijski. Nasz sklep internetowy ma ten sam rodzaj towarów i tylko dla tych, którzy nadal szukają dobrej jakości i tanich fanów koszulka Reprezentacje Athletic Bilbao, aby zapewnić najlepszy wybór i najlepsze zakupy. Nową koszulką piłkarską jest czarna koszula z szarymi szortami, w porównaniu do koszulki piłkarskiej w domu, z dala od koszulki piłkarskiej podkreśla się tuż nad czerwonymi i białymi pasami.

Druga koszulka piłkarska Athletic Bilbao to największy jasny punkt. Nową drugą koszulką piłkarską, przeznaczoną głównie do upamiętnienia wspaniałej historii zdobycia pierwszego Pucharu Królewskiego w 1903 roku, odbył się z okazji koronacji hiszpańskiego króla Alfonsa 13, gdy klub piłkarzy nosił niebieskie i białe Koszulka piłkarska. Athletic Bilbao 2017/18 Trzeci zestaw jest niebieski, biały pas przebiega przez środek koszulki, a krótkie spodenki i skarpety są niebieskie i białe. Czy lubisz koszulka Reprezentacje Athletic Bilbao? Nasz sklep posiada profesjonalny zespół aftersales do rozwiązywania różnych problemów dla Ciebie, istnieje wiele preferencyjnych działań może uczestniczyć w rabacie towarów.

 

Pokazano-nowe-zestawy-sportowe-Bilbao-2017-18>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?