PSG, aby zaakceptować ocenę finansową ICFC, idzie dobrze

Rated: , 0 Comments
Total hits: 24
Posted on: 11/10/17

Według doniesień mediów, Paris Saint-Germain w zeszłym miesiącu zaakceptował śledztwo UEFA w sprawie sytuacji finansowej klubu. Przedstawiciele paryskiego Saint-Germain, którzy byli już w pełni przygotowani, szybko zareagowali na zapytanie UEFA. Doniesiono, że UEFA nie ukarze na razie paryskiej Saint-Germain, Zwolennicy Koszulki piłkarskie dla dzieci muszą być szczęśliwi. ale Paris Saint-Germain nie może się zrelaksować.

Piątego zeszłego miesiąca Paris Saint-Germain w Nyonie w Szwajcarii otrzymał zapytania od kontrolera finansowego klubu UEFA (ICFC). Paris Saint-Germain podaje wszystkie informacje i dowody. Według najnowszych doniesień medialnych przesłuchanie przebiegło pomyślnie, a śledztwo w sprawie wysoko wygranej umowy Neymar i Kylian Mbappé zostało zakończone, a nowa rozprawa nie odbędzie się natychmiast. Ale Paris Saint-Germain nadal musi udowodnić, że klub może zwiększyć dochody o 80 milionów euro. Istnieją doniesienia medialne, że Paris Saint-Germain nie będzie karany, a Liga Mistrzów będzie w toku i nie wydali zespołu. Oczywiście, nosić Tanie Koszulka PSG dla dzieci fanów nie chcą zespołu w tym okresie jest duży problem. Z jednej strony dzieje się tak dlatego, że polityka w zakresie kapitału finansowego musi uwzględniać trzyletnią sytuację ekonomiczną klubu, z drugiej strony, ponieważ Liga Mistrzów jest obecnie w toku, a Paris Saint-Germain jest bardzo współpraca z dochodzeniami UEFA. Jeśli Paris Saint-Germain naruszy fiskalną politykę uczciwości, Paris Saint-Germain zostanie ukarany późnym latem sezonu 18/19, zanim grupa Ligi Mistrzów dobierze losowanie.

Paris Saint-Germain ma nadzieję zakończyć śledztwo do końca grudnia, podczas gdy UEFA stwierdziła, że ​​czas może zostać przesunięty na koniec stycznia lub na początku lutego, okno późnej zimy. Paris Saint-Germain ma nadzieję na zakończenie śledztwa, zanim okno zimowe zostanie otwarte z jakiegoś powodu: wszystkie kluby wiedzą, że Paris Saint-Germain musi sprzedawać graczy, a Paris Saint-Germain będzie w niekorzystnej sytuacji pod względem negocjacji cen transferowych. Paris Saint-Germain chce francuskiej profesjonalnej ligi piłkarskiej wywierać presję na UEFA, jak podają źródła w mediach. W ubiegłym tygodniu prezes ligi, Natalie-Boyd-Dradur, napisała list do przewodniczącego UEFA, wyrażając nadzieję, że śledztwo w sprawie Saint Germain w Paryżu zostanie zakończone jak najszybciej. Nasza strona internetowa zaktualizuje również ostatnią dynamikę zespołu, a fani dzieci, którzy chcą kupić Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem , mogą również kliknąć linki, aby uzyskać więcej informacji.

 

PSG-aby-zaakceptowac-ocene-finansowa-ICFC-idzie-dobrze>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?