Ronaldo już złożył zgodę na ogromne aktywa

Rated: , 0 Comments
Total hits: 37
Posted on: 08/07/17

Ronaldo, superstar w Real Madryt, stworzył dla siebie 250 milionów euro. Ronaldo został oskarżony o kwestie podatkowe kilka dni temu, a on stał się ojcem bliźniaczek znowu latem tego roku. Ronaldo ma własny plan zarządzania majątkiem i już wcześniej pragnął chronić przyszłość dzieci. On robi dobrze! Oczywiście, jeśli jesteś jego fanami, w naszym sklepie ma również o jego Tanie Koszulki piłkarskie można kupić, dobrą jakość i dużo zniżki.

Jako gwiazdor piłki nożnej z dnia dzisiejszego nr 1, roczne dochody Ronaldo można uznać za najlepszą gwiazdę na świecie. 93 milionów dolarów rocznie, z czego 58 milionów dolarów to wynagrodzenia i premie, a 35 milionów dolarów to osobista opłata rekomendacyjna. Jest wielu ludzi, którzy Kupować koszulka Reprezentacje Ronaldo. Nasz sklep internetowy oferuje także wysokiej jakości towary, zapewniając najlepsze usługi kupowania dla fanów. W amerykańskiej wersji ESPN2017 najsłynniejszej na świecie 100 zawodników, Ronaldo zajęło pierwsze miejsce. Siła Ronaldo nie tylko odzwierciedla publiczna wysoka dochodowość. Pomógł klubowi Real Madryt ponownie wygrać mistrzostwa Hiszpanii i był pierwszym w mediach społecznościowych z 261 milionami fanów. Można powiedzieć, że jest głównym światowym zainteresowaniem.

Ale Ronaldo, który jest na szczycie swojej kariery i bogaty w bogactwo, nie zmienił go w ekstrawagancki splurge. Planowano już jego aktywa. Media ujawniły, że Ronaldo wyznaczył już 250 milionów euro, a beneficjentami majątku byli jego matka Delores i syn "Mini Ronaldo". Po urodzeniu bliźniaków dziecko, Ronaldo natychmiast zaktualizował testament, imiona dzieci znalazły się również w ważnym miejscu. Ale beneficjent, oprócz swojej matki i dziecka, nie obejmuje swojej dziewczyny Georgina. Aby zobaczyć najnowsze informacje o piłce nożnej i fanach szukających Tanie koszulki piłkarskie duża, kliknij łącze, aby uzyskać więcej informacji na naszej stronie. Mamy wysokiej jakości produkty i profesjonalny personel obsługi klienta online, aby zapewnić najlepsze opcje zakupów.

 

Ronaldo-juz-zlozyl-zgode-na-ogromne-aktywa
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?