Sytuacja gracza centralnego Real Madrid nie jest optymistyczna

Rated: , 0 Comments
Total hits: 20
Posted on: 12/11/17

W finałowej rundzie sezonu 2017/18 grupa Ligi Mistrzów, dom Real Madrid 3-2 Lectra Borussia Dortmund. Wierne noszenie Koszulki piłkarskie dla dzieci małych fanów jest bardzo aktywne. W tym meczu, zawodnik klubu Real Madrid, Borja Mayoral, ma plony, strzelił 3 gole w ostatnich 2 meczach, a wydajność jest znakomita. Jednak w prawdziwym Madrycie ta gra ma również złe wieści, główny obrońca Raphaėl Varane odszedł z boiska, w połączeniu z zawieszeniem Sergio Ramosa, prawdziwego Madrytu w tę weekendową ligę, stanie przed dylematem braku graczy zhongwei.

W meczu z Borussią Dortmund Borja Mayoral ponownie startuje. Na początku pierwszych 8 minut odniósł sukces, zdobywając osobistą bramkę dla pierwszych mistrzów League. Zwolennicy Tanie Koszulka Real Madrid dla dzieci na boisku smyczy dla niego. Po meczu Borja Mayoral również wielokrotnie dawała dobrą szansę na zdobycie bramki, niestety nie udało jej się ponownie pokonać celu. Dobry stan gry Borja Mayoral może również sprawić, że Karim Benzema będzie się trochę denerwować, choć Borja Mayoral może nie być w stanie wstrząsnąć swoją główną pozycją, ale ten drugi strzelił tylko 2 gole w tym sezonie, sytuacja jest bardzo kłopotliwa.

Ponadto Real Madrid ma złą wiadomość w tej grze. W pierwszej połowie 37 minut francuski obrońca Raphaėl Varane został ranny pod nieobecność rywala i poprosił o opuszczenie boiska. Wygląda na to, że szkoda nie jest lekka. Kapitan Real Madrid Sergio Ramos w meczu z Bilbao Athletic Club, sędzia pokazał czerwoną kartkę wysłaną z areny. Raphaėl Varane, dwóch prawdziwych obrońców z Madrytu, nie będzie mógł zagrać w lidze w ten weekend. W tym czasie Zidane może wysłać tylko środkową kombinację obrońcy Nacho Fernįndeza i Jesśs Vallejo Lįzaro. Jednocześnie szuka koszulek piłkarskich, w tym Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem dla przyjaciół, możesz kliknąć link, aby kupić towary online na naszej stronie internetowej, co jest jednym z wyborów jako prezent na Boże Narodzenie. Dostępne są zniżki.