2018 Tanie Koszulki piłkarskie Argentyna zdjęcia szpiegowskie zostały przeciekły

Rated: , 0 Comments
Total hits: 29
Posted on: 10/20/17

Niedawno, według Argentyńskich mediów, kibice z Wenezueli Argentyńczy chcą sprzedać swoją drużynę w piłce nożnej w piłce nożnej Lionel Messi i przekazać połowę dochodów z aukcji ubogim dzieciom w Wenezueli i Ekwadorze. 32-letni fan Argentyny powiedział dziennikarzom, że dostał koszulkę po tym, jak Lionel Messi poprowadził reprezentację Argentyny w walce z Ekwadorem. Teraz to nie jest Tanie Koszulki piłkarskie , ma duże znaczenie.

W nowej koszulce piłkarskiej, nowa koszulka piłkarska Argentyny 2018 zostanie wydana na początku listopada. Obecne zdjęcia szpiegowskie w internecie zostały przecieknięte. Nowa koszulka piłkarska w Argentynie została zainspirowana koszulką piłkarską Copa America w 1993 roku, kiedy Argentyna zdobyła główny tytuł turnieju międzynarodowego. Nowy Tanie Koszulki piłkarskie Argentyna więc Ekscytujesz za to? Jest to również silny zespół South America w klasycznej koszuli innowacji!

Argentyna 2018 nowa koszulka piłkarska pochodzenia składa się z tradycyjnego, niebiesko-białego paska pionowego, tym razem kolor podstawowy koszulki jest biały, z przodu trzy niebieskie pionowe paski i tylko za małą ilością niebieskiego. Niebieski pojawia się tylko w postaci mozaiki na przedniej i tylnej trzy paski. Konstrukcja dekoltu jest również nową koszulką piłkarską duże jasne plamki, biały dekolt nie tworzy tradycyjnego "V" czcionki, na dole jest przez niebieską obwód paska. Oprócz stylu retro nowej koszulki piłkarskiej w domu, nowa koszulka piłkarska Argentyna będzie czarna jako główna kolorystyka. Fani, którzy wciąż poszukują Tanie Koszulki piłkarskie sklep mogą również kliknąć link, aby wejść na moją stronę internetową, aby dowiedzieć się o najnowszym przewodniku po piłkarskich koszulkach, oczywiście, również zamówiłeś przez naszą stronę internetową, aby wydrukować swoją markę koszulkę piłkarską.


2018-Tanie-Koszulki-pilkarskie-Argentyna-zdjecia-szpiegowskie-zostaly-przeciekly


>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?